Wydarzenia sportowe

SPORTOWY KWIECIEŃ

Sportowych zmagań ciąg dalszy.
Dnia 5 kwietnia 2019r na Mistrzostwach Mazowieckich w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Kamionie naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 5 Ola Borczak.
nia 7 kwietnia 2019r na hali sportowej w Chorzelach odbybły się Zawody Powiatowe w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt i CHłopców. W rozgrywkach brało udział po 5 zespołów. Drużyny grały systemem "każdy z każdym". Nasze zawodniczki uplasowały się na 2 miejscu, cłopcy zaś zajęli miejsce 4.
Gratulujemy naszym reprezentantom!

SPORTOWA WIOSNA 2019

Nadeszła wiosna - zaczął się też gwar sportowy.
Dnia 27.03.2019r. odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców.W zawodach wzięło udział 8 szkół z powiatu przasnyskiego. Nasi chłopcy doszli do finału i po zaciętej rywalizacji uplasowali się na II miejscu .Brawo panowie!
Dnia 28.03.2019r.odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt.O awans do następnego etapu walczyło 7 zespołów. Emocje były ogromne, ale udało się - mamy brązowy medal. Brawo dziewczeta, jesteśmy z was dumni!
Skład zespołu: Monika Borkowska, Gabrysia Motacka, Dorota Mystkowska, Monika Dzierzęcka, Ania Sokołowska, Lidka Sobolewska, Marysia Osowska, Kinga Gregorek, Wiktoria Maciaszczyk. Opiekunem zawodniczek jest p. Beata Mętrykowska.
29.03.2019r. w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa Międzypowiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Aleksandra Borczak, Anna Sokołowska i Kacper Szczęsny.
Awans do Mistrzostw Mazowsza uzyskała Aleksandra Borczak.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA ZSP w PRZASNYSZU

W piątek 11 maja 2018r na boisku ,,Orlik 2012" w Przasnyszu rozegrano turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu. W imprezie wzięło udział 5 szkół podstawowych z powiatu przasnyskiego, w tym uczniowie naszej szkoły. Po rozegraniu 10 spotkań zwycięstwo przypadło zawodnikom z Nowej Krępy, którzy po ambitnej i emocjonującej walce pokonali rówieśników z Przasnysza, Bogatego, Leszna i Krzynowłogi Małej.

MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE I SUKCES!

W dniu 22 kwietnia 2018r w Wyszkowie odbyły się Mistrzostwa Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Nasza drużyna z klas VII, Ig i II g zajęła w nich III miejsce. Graulujemy naszym sportowcom!

GMINNE ZAWODY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W MINI PIŁCE SIATKOWEJ.

W sobotę 24 marca 2018r w hali sportowej w Lesznie odbyły się gminne zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny: Leszno, Bogate i Nowa Krępa. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów.
Wszystkie mecze, mimo że nie były porywającymi spotkaniami, to były bardzo wyrównane i podnosiły poziom adrenaliny zarówno u zawodników jak i opiekunów. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy popełniali dużo błędów, ale nie przeszkadzało to, by mecze były bardzo emocjonujące.
Pierwsze miejsce w turnieju w kategorii dziewcząt zdobyły siatkarki z Nowej Krępy pokonując koleżanki z Leszna i Bogatego w stosunku 2:1. Siatkarze z Nowej Krępy po zwycięstwie nad Lesznem 2:1, pewnie pokonali 2:0 kolegów z Bogatego i zapewnili sobie I miejsce w gminnym turnieju. Obie nasze młode ekipy zapewniły sobie start w zawodach powiatowych.

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W niedzielę 11 marca 2018r w Lesznie rozegrano Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców.
Do zawodów zgłosiły się 3 żeńskie i 3 męskie zespoły, które zagrały systemem ,,każdy z każdym”.
Zarówno nasze dziewczęta jak i chłopcy na początek rozgrywek rozegrali swoje spotkania ze szkołą z Bogatego. W obu meczach padł remis 1:1. O zwycięstwie w całym turnieju miały zatem zadecydować spotkania z gospodarzami turnieju – szkołą w Lesznie. Pierwsze do decydującego starcia przystąpiły dziewczęta i już po pierwszej akcji prowadziły 1:0. Potem piłkarki z Leszna wyrównały. W drugiej połowie to strzały naszych dziewcząt trafiały do bramki piłkarek z Leszna, co w efekcie dało wygraną 3:1.
Od zdobycia bramki również finałową rozgrywkę rozpoczęli chłopcy. W drugiej połowie chłopcy z Leszna wyrównali i kiedy wszystko zmierzało do dogrywki w ostatniej akcji meczu Mateusz C. umieścił piłkę w siatce rywali. Tym samym dziewczęta i chłopcy wygrywając turniej gminny awansowali do zawodów powiatowych.

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - ZŁOCI CHŁOPCY Z NOWEJ KRĘPY

W niedzielę 4 marca 2018r hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu gościła chłopców ze szkół gimnazjalnych i siódmych klas szkół postawowych, którzy przyjechali walczyć o tytuł Mistrza Powiatu Przasnyskiego w piłce siatkowej. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn, które zostały podzielnone na dwie grupy. Nasi chłopcy trafili do grupy "B" z Chorzelami i Krzynowłogą Wielką. Po dwóch pewnych zwycięstwach zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i w półfinale zmierzyliśmy się z drugą ekipą grupy "A" - Jednorożcem. Mecz był jednostronnym widowiskiem, gładko wygranym przez naszych siatkarzy 2:0. Z drugiego półfinału do finałowej rozgrywki awansowali zawodnicy z Przasnysza. Mecz finałowy był bardzo emocjonującym spotkaniem, pełnym ambicji, woli walki i niespodziewanych zwrotów akcji. Pierwszy set wygrali przasnyszanie 25:23. Druga odsłona była popisem naszych zawodników, którzy wygrali ją wynikiem 25:20. Tie - break to walka punkt za punkt ze szczęśliwym zakończeniem dla siatkarzy z Nowej Krępy, któzy wygrywając 15:12 zasłużenie zostali Mistrzami Powiatu Przasnyskiego w piłce siatkowej.
Skład zwycięskiej drużyny: Daniel R., Daniel S., Adrian C., Mateusz O., Kamil M., Marcin N., Kacper S., Sebastian C., Dawid F., Hubert B.. Opiekun: Tomasz Krynicki.
Dzień wcześniej bardzo dobrze spisały się nasze dziewczęta, które w walce o brązowy medal nieznacznie uległy zawodniczkom z Przasnysza1:2.